Jak se stát členem

Členem našeho Klubu filatelistů se může stát každý příznivec našeho společného koníčku, tj. filatelie, a příbuzných sběratelských oborů.

Jak se stát členem našeho Klubu?

Navštivte jednu z našich výměnných schůzek (termíny schůzek), které se konají v budově Městského úřadu Trutnov (Moby Dick), Slovanské náměstí 165, Trutnov, kde se setkáte s předsedou našeho Klubu a s novinkářem našeho Klubu. Oba vysvětlí, že je třeba se jen ohlásit a zaplatit členský příspěvek v aktuální výši 420,- Kč za rok. Celá procedura zabere jen pár minut.

U novinkáře je možné si objednat odběr novinek České pošty. To už ale záleží na směřování vaší sbírky.

Proč se stát členem našeho Klubu?

Náš Klub je součástí Svazu českých filatelistů, který je organizátorem řady výstav, včetně té největší – výstavy PRAGA, a zajišťuje:

• provoz odborné knihovny, která se neustále doplňuje
  • odběr novinek
  • možnost účastnit se výstav poštovních známek v České republice i v zahraničí
  • spolkovou činnost
  • možnost zapojit se do činnosti odborných společností a sekcí
  • odborné filatelistické konzultace se zkušenými sběrateli a jurymany
  • ověřování pravosti poštovních známek a znaleckou činnost autorizovaných expertů
  • 4x ročně vydává zpravodaj Informace
  • pro své členy nabízí každoroční členskou prémii

Informace o Svazu českých filatelistů naleznete na webu www.informace-scf.cz .